Witaj na moim blogu!


Jestem Ania, kreatywna mama z powołania, mama dwóch szalonych dziewczyn
oraz twórczyni cyklicznej zabawy na Instagramie #kreatywnemamywyzwanie,
dzięki której każdego dnia wzajemnie się inspirujemy i motywujemy do
działania.

Zapraszam Cię do naszego kolorowego świata zabaw, pomocy DIY, wspólnego
czytania, a także testowania najróżniejszych produktów. W naszym domu
stawiamy na współpracę opartą na pedagogice M.Montessori. Dodatkowo
pomogę Ci w uczciwy sposób rozwijać konto na IG oraz chętnie porozmawiam
o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zostań, bo z nami na pewno nie będziesz się nudzić

Kategorie

ZABAWY I KSIĄŻKI

Tutaj znajdziesz moje pomysły na proste zabawy z tego, co znajdziesz w domu, z materiałów z odzysku, takich jak rolki po papierze toaletowym, nakrętki czy karton. Inspiracje do prac plastycznych dla najmłodszych oraz propozycje na naukę przez zabawę. W tej kategorii pojawiać się będą także recenzje książek oraz darmowe materiały mojego autorstwa – tematyczne karty pracy, kalendarze i szablony.ROZWÓJ INSTAGRAMA

Na swoim profilu na IG stawiam na uczciwość i tym chcę zarażać innych. Tutaj znajdziesz insta-tipy, czyli wiedzę jak działać nie idąc na skróty aby osiągnąć sukces. Jak nawiązywać współprace, rozkręcić swój # czy budować zaangażowaną społeczność. Wiedza z pierwszej ręki, całkowicie za darmo. Dodatkowo od czasu do czasu lubię robić kreatywne zdjęcia kawy, produktów czy moich dziewczynek, będę je również tu publikować.

POBIERZ MATERIAŁY

Tematyczne pakiety kart do pobrania za darmo!


Kim jestem i co tu robię?

Najtrudniej jest mi mówić o samej sobie, ale to chyba nie tylko mój problem.

Jednak spróbuję w kilku zadaniach przybliżyć swoją osobę oraz to dlaczego stałam się @przybylska_tworzy 🙂

Mam na imię Ania. Obecnie jestem w połowie drogi do 40, a czuję się na jakieś 20. Mam dwie żywiołowe córeczki Zuzannę i Helenę, a moja droga do macierzyństwa wcale nie była taka prosta. Zanim zostałam mamą stawiałam na siebie, na swoją pracę zawodową oraz komfort. Lubię mieć wygodnie.

Zawsze miałam w sobie potrzebę bycia wysłuchaną, potrzebę bycia w centrum, ponieważ jestem środkowym dzieckiem. Poza tym lubię integrować ludzi, prowadzić coś, a także dobrze czuję się w roli lidera. Nie mogę też nie wspomnieć o tym, że kreowanie sprawia mi radość, tak więc z połączenia tych wszystkich potrzeb narodził się pomysł na wyrażanie siebie przez tworzenie (na wielu płaszczyznach).

Przez dwa lata moim kanałem docierania do ludzi był Instagram. Tam jestem prawie każdego dnia, tam spotykam najbardziej kreatywne osoby w sieci oraz tam zainicjowałam wyzwanie #kreatywnemamywyzwanie.

Zabawa organizuje nasze życie, przez tematyczne tygodnie plus jest skarbnicą inspiracji.

https://www.instagram.com/p/B_b6L2kFyuy/?utm_source=ig_web_copy_link

Droga do kreatywności rozpoczęła się od spotkania z pedagogiką Marii Montessori. Gdy zostałam mamą czułam pod skórą, że jest sposób na bycie rodzicem, który będzie wspierać niezależność dziecka, którego podstawą będzie szacunek i wtedy w ręce wpadła mi książka ze zdjęcia powyżej. Od niej się zaczęło. Potem “Pozytywna dyscyplina” oraz rodzicielstwo bliskości. Z każdej metody czerpiemy to, co odpowiada naszej rodzinie. To dla moich dziewczynek powstają kreatywne zabawy i pomoce DIY, dopasowane do ich zainteresowań oraz możliwości.

Jeśli macie ochotę posłuchać co nieco o mnie, zapraszam do obejrzenia wywiadu, który przeprowadziła ze mną Maja Strzałkowska autorka książek pt. “Julka i Szpulka”.

Kim jestem i co tu robię? Jestem mamą, kreatywną mamą z powołania. Tylko i aż mamą! Jestem mamą na pełen etat, która nie lubi się nudzić oraz lubi robić coś z niczego. Resztę będę przemycać w kolejnych wpisach.

Zostań ze mną. Serdecznie pozdrawiam Ania.