WYZWANIE DLA KREATYWNYCH MAM

Bardzo ważną częścią mojej działalności na Instagramie jest wyzwanie dla mam #KREATYWNEMAMYWYZWANIE, które działa już ponad rok. Pierwszy raz to był bardzo ważny temat – Dzień Ziemi.

O co chodzi w wyzwaniu? O motywowanie się do działania, pozytywne nakręcanie i wzajemne inspirowanie. Co poniedziałek proponujemy temat, który trwa do czwartku oraz udostępniamy w relacjach najbardziej wyjątkowe realizacje. Kto udostępnia? Zespół najbardziej kreatywnych mam w sieci ;). Od początku skład rósł i się zmieniał, ale są w nim mamy, które działają od samego początku.

Jutro, 20.09.2021, jak co poniedziałek ruszamy z nowym tematem. Zapraszam do udziału w zabawie. Nawet jeśli nie publikujesz na Instagramie lub nigdzie indziej, lub publikujesz na Facebooku, przyłącz się! Jeśli masz ochotę napisz do mnie abym miała okazję zobaczyć jak się bawicie 🙂

A tak to wygląda w kwestii zasad:

🍁 Złota jesień w przedszkolu i w domu 🍁
Zaczynamy nowy tydzień zabaw razem z początkiem nowej, złotej pory roku. Gdy za oknem szaro-buro my chcemy nadać jesieni kolorów i łączymy wyzwanie z zabawą Asi @kawa.czy.zabawa #kolorywzabawie. Najbardziej kolorowe jesienne projekty ukażą w relacjach u:

ZASADY:

1.W podanym terminie opublikuj zdjęcie z interpretacją tematu.

2. OZNACZ:

#kreatywnemamywyzwanie

i #kmw_ (hasztag danego tygodnia)

3. Będzie nam miło jeśli zaobserwujesz organizatorki.

4. Udostępnij w relacjach post z tematyką wyzwania (ten post).


Jeśli chcesz poczytać więcej o wyzwaniu, na pewno jeszcze nie raz będę o nim wspominać. Jak i oczywiście o wspaniałych mamach, które zgodziły się wraz ze mną je prowadzić. Zajrzyj też na mój Instagram po więcej szczegółów:

https://www.instagram.com/p/B_b6L2kFyuy/

❤️ A zatem bądźcie kreatywni i bawcie się dobrze! ❤️

Dodaj komentarz