JESIEŃ – ZABAWY I PRACE PLASTYCZNE

Nastała kalendarzowa jesień. Pora roku, która wyróżnia się na tle innych magią ciepłych kolorów, długimi, nastrojowymi wieczorami i z jednej strony napędza do działania, a z drugiej zachęca do zawinięcia się w kocyk oraz sączenia gorącej herbatki.

Nie z doświadczenia, bo jak wiesz jestem mamą siedzącą w domu, ale z kontaktu z innymi mamami wiem, że wrzesień oraz rozpoczęcie roku szkolnego potrafi nieźle namieszać w codziennej rutynie. W natłoku obowiązków często niełatwo jest znaleźć czas na twórcze szaleństwa. W związku z tym przygotowałam zestawienie inspiracji, a w nim bardzo proste i łatwe do przygotowania zabawy oraz prace plastyczne w tematyce jesiennej. Do ich przygotowania nie trzeba wiele – głównie kolorowy papier, klej i nożyczki. Z resztą przekonaj się sama/sam. A jeśli chcesz otrzymać ten zbiór pomysłów, na samym końcu znajdziesz wskazówki. Zapraszam!

JESIENNE ZABAWY

ZWIERZAKI

JESIENNE ZABAWY

OWOCE I INNE

JESIENNE ZABAWY

KOLOROWE LIŚCIE

Mam nadzieję, że którychś z tych pomysłów przypadnie Ci do gustu. Jeśli masz ochotę na mini ebook, w którym znajdziesz krótki opis każdej propozycji, listę potrzebnych rzeczy oraz szablony do wykorzystania w zabawie (na przykład to czarne drzewko), zapraszam Cię do zakładki POBIERZ MATERIAŁY, wystarczy kliknąć przycisk poniżej:

Dodaj komentarz