DZIEŃ DYNI, PROSTE POMYSŁY

W sierpniu są pomidory, we wrześniu jabłka, a w październiku królową jest DYNIA! Z różnych powodów, część rodziców oraz nauczycieli nie wpaja dzieciom kultywowania amerykańskiej tradycji Halloween, w zamian 31.10 w naszym kraju świętujemy Dzień Dyni.

Osobiście mam neutralne podejście do Halloween. Nie doszukuję się w tym dniu drugiego dna, nie analizuję. Uważam, że każdy ma prawo do swojego zdania, a okazję do przebieranek i zbierania słodyczy traktuję jako zabawę. Ponadto jestem fanką Święta Dyni! Od początku października zbieram inspiracje oraz planuję dekoracje w domu. Oczywiście tworzę ze swoimi dziewczynkami dyniowe prace plastyczne.

Postanowiłam zebrać kilka prostych pomysłów aby zainspirować Ciebie! Do ich realizacji będzie potrzebne niewielkie zaplecze, z resztą przekonaj się. Zapraszam!

DZIEŃ DYNI ARTYSTYCZNIE

9 PROSTYCH POMYSŁÓW NA DYNIE

Mam nadzieję, że któryś z pomysłów przypadnie Ci do gustu. Jeśli tak, daj znać. Jeśli nie, mam dla Ciebie jeszcze kilka propozycji, zajrzyj na mój Instagram, kliknij przycisk poniżej. Zestaw z tymi dyniowymi inspiracjami, jak i jesiennymi możesz pobrać w formie pliku PDF z zakładki POBIERZ MATERIAŁY.

Dodaj komentarz